درباره ما

داستان باربری اصفهان‌‌بار

مجموعه اصفهان‌بار از کارگران، بار چین ها، چرخی ها، رانندگان وانت بارها، و گروه متصدیان حمل تشکیل شده که با راهبری تیم مدیریت مشغول به خدمت رسانی در زمینه حمل و جابجایی کالا از مبدا تهران به سایر نقاط ایران می باشد. خلاقیت در ارائه راهکار های متنوع برای حمل بار مهمترین مزیت پیشنهادی مجموعه ما برای مشتریانمان است.
حمل انواع بار در ابعاد مختلف از جعبه های کوچک کلوچه تا پالت های سنگین کاغذ واز بسته ها و گونی های پوشاک تا دستگاه‌های بزرگ صنعتی هر یک داستان مخصوص به خود را در مسیر حمل از یک نقطه به نقطه دیگر دارند. داستان سفر بارها با هم در یک کامیون روشی به صرفه و ارزان و در عین حال مطمئن سریع و البته نه چندان آسان می باشد.مهارت بارچین ها در نحوه ی کنار هم قرار دادن انواع بارها با رعایت ایمنی و همچنین چیدمان بهینه، هماهنگی و انتخاب وسیله ی حمل مناسب، ارتباط با مشتری و پشتیبانی از آنها همه فعالیت هایی است که در راستای خدمات حمل بار ارائه می شود. این روش حمل در صنعت حمل و نقل جاده ای به شیوه حمل "خرده بار" معروف می باشد.

داستان باربری داستان کار است. داستان بار. داستان کاروبار خوب...

چشم انداز

پیشتازی در عرصه حمل و نقل کالای بین شهری با بکارگیری تکنولوژی های جدید ارتباطی و توسعه مقاصد ارسال بار

رسالت ما

شرکت اصفهان بار با بهره گیری از تجربه و دانش فنی خود در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل جاده ای بین شهری فعالیت می کند و می کوشد تا با افزایش میزان اثربخشی منابع در اختیار خود اعم از منابع انسانی، مالی و اطلاعاتی، خدماتی با قیمت رقابتی و کیفیت مطلوب ارائه نموده و رضایت ذینفعان را تامین نماید.

رویدادها

تاریخچه اصفهان بار

شرکت حمل و نقل "اصفهان بار تهران" یک باربری در زمینه ی جابه جایی کالای بین شهری است که در حوزه بارهای جزئی (خرده بار) و عمده (دربستی) از مبدا شهر تهران به سایر نقاط ایران فعالیت میکند. این شرکت با قدمتی هفتاد ساله، یکی از اولین باربری های پایتخت بوده که در ابتدا با نام "باربری اصفهان" خارج از دروازه شاه عبدالعظیم در جنوب تهران (میدان شوش) تاسیس گردید.

دروازه شاه عبدالعظیم

دروازه شاه عبدالعظیم (میدان شوش فعلی)

عمده فعالیت باربری در آغاز(اواخر دهه سی شمسی) ، ارسال بار از تهران به شهرهای اصفهان و شیراز بود که به مرور شهرهای جدیدی به لیست مقاصد ارسال بار اضافه شدند. شهرهای دلیجان، محلات، خمین، گلپایگان، خوانسار، الیگودرز، ازنا، درورد، داران، فریدن، آبدانان، دره شهر به ترتیب اولین نقاطی بودند که به این لیست اضافه شدند. قابل توجه است که تا مدتها (ابتدای دهه پنجاه شمسی) بار ارسالی تجار تهرانی و کارخانه های پایتخت منحصرا توسط باربری اصفهان به این شهرها ارسال می شد. به مرور و در دهه ی شصت شمسی خطوط ارسال بار به شهرهای اهواز ،دزفول ، اندیمشک، مشهد و شهرهای استان کردستان در مسیر رفع نیاز مشتریان افتتاح گردیدند.
اما آغاز تحول و شکوفایی فعالیت های شرکت از سال 1390 و با گسترش فضای انبارها کلید خورد که با افزایش چند برابری مقاصد ارسال بار همراه گردید. به کارگیری پرسنل و متصدیان زبده در امور بار، مدرن شدن باربری با بکارگیری سیستم های کامپیوتری و اتوماسیون اداری و همچنین انسجام در واحد ارتباط با مشتری از عوامل اصلی این موفقیت در این سال ها بوده. توسعه ی فضا و مدرن سازی سیستم حمل و نقل به اینجا ختم نشد و با وجود فشارهای اقتصادی حاکم بر جامعه و بازار در این دوران، باربری اصفهان بار موفق شد با توجه به نیازهای جدیدی که به خاطر محدودیت های ترافیکی در تهران بوجود آمده بود، این بار توسعه انبارهای خود را خارج از محدوده طرح های ترافیکی و در مکان فعلی (بزرگراه بعثت-جنب پل بعثت) پیگیری کند. مسیرهای دسترسی به انبارهای تجمیع کالا توسط بزرگراه های امام علی، آزادگان و بعثت، آسان ترین راه را برای مشتریان و وانت بارها جهت تحویل بار به باربری از چهار گوشه ی شهر تهران و ارسال به دورترین نقاط ایران را فراهم آورد.
هم اکنون مفتخریم که از مناسب ترین نقطه ی تهران، بار مشتریان را به بیش از دویست شهر و تا دورترین نقاط در سرتاسر ایران عزیز ارسال و توسط نمایندگی های فعال خود تحویل دهیم.
ما به تاریخچه ی پر افتخار خود غره نمیشویم و شرط حفظ این جایگاه را در حفظ مشتریان خود و با رفع نیازهای جدید آنها می دانیم. بوجود آمدن بازارهای جدید، به کارگیری تکنولوژی ها و استفاده از ابزارهای جدید ارتباطی، نمونه ای از تغییراتی است که به سرعت در حال اتفاق افتادن است و این نیازمند فکر وبکارگیری خلاقیت، طراحی و ارائه ی خدمات جدید در حوزه ی حمل و نقل می باشد. این تازه شروع کار است. شروع یک کاروبار خوب...

1397

راه اندازی پیک وانتی

ارسال مستقیم کالا از بازار بزرگ تهران به سراسر ایران با راه اندازی پیک ویژه بازار

1396

توسعه انبارها

اضافه کردن شش هزار متر مربع انبارهای جدید و راه اندازی خطوط جدید ارسال بار

1395

افتتاح پایانه جدید

راه اندازی انبار نه هزار متر مربعی تجمیع کالا، خارج از محدوده طرح آلودگی هوا

1390

افزایش مقاصد ارسال بار

اضافه کردن خطوط ارسال بار به غرب، شمال و جنوب کشور/

1376

تغییر نام شرکت به اصفهان بار تهران

ادامه فعالیت باربری در مکان سابق با ثبت شرکت جدید

1330

تاسیس باربری

صدور مجوز باربری توسط اداره شهربانی سابق

1322

شروع به کار باربری

آغاز فعالیت باربری در محله خیابان ری، دوراهی بازرگان تهران