تهران - بزرگراه بعثت جنب پل بعثت
این آدرسی است که می توانید محمولات خود را خارج از محدوده طرح های ترافیکی جهت ارسال به شهرستان مورد نظر تحویل باربری دهید. البته اصفهان بار دو حیاط دارد که با مراجعه به آدرس ذکر شده (حیاط اول) انتظامات حیاط شما را راهنمایی می کنند. اما اگر در شهری به غیر از تهران هستید و در جستجوی محل تخلیه بار می باشید، می توانید لیست کامل اطلاعات نماینده اصفهان بار در شهر خود را در قسمت نمایندگی های اصفهان بار بیابید.

اصطلاح بیجک از دیرباز در تعاملات فرستنده و گیرنده بار با باربری به کار میرفته. ممکن است برداشت های متفاوت از مفهوم بیجک وجود داشته باشد ولی از قدیم به تکه کاغذی که اطلاعات بار توسط فرستنده روی آن نوشته شده و توسط حامل بار به باربری تحویل می شد بیجک می گفتند. اطلاعات روی بیجک شامل تعداد، نوع کالا، نوع بسته بندی، اطلاعات تماس فرستنده و گیرنده و ... می باشد که به عنوان سند حمل بار در باربری نگهداری می شود و در مقابل رسید تحویل بار (رسید های آبی رنگ در اصفهان بار) به مشتری تحویل می شود که امروزه به آن "بیجک باربری" هم می گویند.

موقعیت باربری در نرم افزار google map : کلیک کنید
موقعیت باربری در نرم افزار waze: کلیک کنید

حمل کالا به روش حمل و نقل جاده ای به دو صورت بارهای عمده (دربستی) و بارهای جزیی (خرده بار) توسط باربری انجام می شود. با توجه به وزن و حجم بار، ارسال کننده بار این امکان را دارد تا یک کامیون را به صورت دربست دراختیار داشته باشد. در حالت دربستی دریافت و تحویل بار به صورت درب به درب صورت می گیرد. اما زمانی که میزان بار به اندازه یک کامیون نیست، پس از دریافت آن توسط باربری در انبار تجمیع کالا و بارگیری آن به همراه بارهای سایر مشتریان، کامیون به سمت مقصد و انبار تخلیه بار حرکت می کند. سپس فرایند تخلیه و تحویل در مقصد صورت می گیرد.ارسال یک جعبه، یخچال، میز و مبلمان، کارتن ها و بسته های کوچک و بزرگ همگی این امکان را دارند تا با روش ارسال خرده بار توسط باربری حمل شوند.

اصفهان بار فقط مجوز ارسال بار از شهر تهران به سایر نقاط ایران را دارد. البته تعدادی از نماینده های ما مجوز باربری و ارسال مستقیم بار به سایر شهرستان ها را دارا هستند که میتوانید مستقیما با آنها تماس بگیرید.
لیست تخلیه بارهای اصفهان بار در سراسر ایران

بیمه حمل و نقل کالا بیمه ای است که به موجب آن بیمه گر در مقابل حق بیمه ای که از بیمه گزار دریافت می کند متعهد می شود در جریان حمل کالا از نقطه ای به نقطه دیگر در نتیجه وقوع خطرهای موضوع بیمه چنانچه، کالا تلف شده و یا دچار خسارت شود و یا بیمه گزار در رابطه با این خطرات هزینه ای متحمل شود، زیان وارده را بپردازد. نکته مهم در دریافت خسارت از شرکت بیمه اظهار ارزش کالا (طبق فاکتور خرید) هنگام تحویل بار به باربری و درج آن در رسید تحویل بار می باشد. با قید ارزش کالا در رسید باربری دیگر نگران دریافت خسارت هنگام حادثه از باربری و شرکت بیمه نباشید. نکته آخر در رابطه با بسته بندی کالا است. همانطور که در رسید آبی رنگ اصفهان بار درج شده، هرگونه خسارت ناشی از روندگی و شکستگی محموله که عمدتا به خاطر عدم بسته بندی مناسب می باشد به عهده ی صاحب کالا می باشد.

اصفهان بار به بیش از دویست مقصد در سرتاسر ایران عملیات ارسال بار دارد که در آینده نزدیک این مقاصد افزایش می یابند. جهت مشاهده شهرهای تحت پوشش به لینک زیر مراجعه کنید:
شماره تلفن و شهرهای تحت پوشش باربری

در زیر به دلایل اصلی تاخیر در رسیدن بار اشاره می کنیم:
• تحویل بار به باربری پس از اتمام بارگیری کامیون در شب توسط وانت بار و یا مشتری برای جلوگیری از این مشکل چنانچه در ساعات پایانی روز قصد ارسال بار به باربری را دارید حتما با متصدی مربوطه هماهنگی لازم جهت دریافت و بارگیری در همان روز را داشته باشید. در غیر این صورت ممکن است بار شما تحویل گرفته شود ولی توسط کامیون در روز بعد ارسال گردد (منظور از ساعات پایانی روز حدودا ساعت 7 تا 8 شب می باشد)
• اطلاعات ناقص فرستنده و گیرنده با دادن اطلاعات کامل و صحیح از جمله نام. شماره تماس و آدرس و اطمینان از درج آن ها در رسید تحویل بار در تهران مسیر ارتباط باربری با خود را حفظ کنید. فقط از این طریق امکان تماس نماینده ما در مقصد جهت تحویل بار وجود دارد
• عدم پاسخگویی به تماس نماینده در شهر مقصد پس از تخلیه ی بار کامیون در انبار تخلیه بار با تمامی مشتریان و طبق شماره های تلفن ثبت شده در رسید آبی رنگ تماس گرفته می شود. نماینده ما در مقصد تمام تلاش خود را جهت تماس مجدد انجام خواهد داد. چنانچه امکان تماس با شما از طرف باربری حاصل نشد در اولین فرصت از طریق لیست تخلیه بار ها و شماره تماس آنها این ارتباط را جهت هماهنگی و دریافت بار برقرار کنید.

تاخیر در ارسال بار ممکن است دلایل مختلف داشته باشد.
• ابتدا با فرستنده ی بار در تهران تماس گرفته و از ارسال بار به باربری اصفهان بار مطمئن شوید.
• از فرستنده بار حتما درخواست کنید تا تصویر و یا شماره رسید تحویل بار (رسید های آبی رنگ اصفهان بار) را در اختیار شما قرار دهد.
• پس از تماس با شماره ی 02157431 و ارائه ی شماره رسید, پیگیری بار شما توسط اپراتور و در سیستم کامپیوتری انجام می شود.

دو نحوه پرداخت کرایه حمل باربری وجود دارد:
1- پیش کرایه
2- پس کرایه
پرداخت پیش کرایه به معنی پرداخت کرایه حمل توسط فرستنده در مبدا ارسال بار می باشد که خود می تواند پرداخت کرایه تا محل تخلیه بار (نمایندگی باربری در شهرستان) و یا پرداخت تا مقصد نهایی (درب منزل یا مغازه) باشد پرداخت پس کرایه یعنی مبلغ کرایه حمل در مقصد توسط تحویل گیرنده بار پرداخت شود

تهران - بزرگراه بعثت جنب پل بعثدرصد تخلیه بار مبلغی است بین 20 تا 50 درصد (متفاوت در شهرهای مختلف و طبق عرف) که نماینده باربری در شهر مقصد نسبت به کرایه حمل از مشتری دریافت میکند.
به عنوان نمونه اگر قیمت کرایه حمل از تهران به شهر تبریز برای یک کارتن کفش ده هزار تومان توافق شود مبلغ دریافتی در مقصد (فارغ از هر گونه هزینه اضافی دیگر مثل کرایه حمل داخل شهری، بارگیری و ...) با توجه به عرف سی درصدی شهر تبریز برای تخلیه بار ها مبلغ پرداختی نهایی توسط مشتری سیزده هزار تومان می باشد.

تهران - بزرگراه بعثت جنب پل بعثخیر. باربری فقط در روزهای غیر تعطیل فعالیت میکند. در موارد خاص می توانید برای تحویل بار در زمان های غیر کاری با متصدی مربوطه هماهنگی بفرمایید .
تماس با مسئول خط در تهران

اگر در شهر خود قصد فعالیت در کار حمل و نقل و تخلیه بار را دارید می توانید مستقیما با مسئولین خطوط در تهران تماس بگیرید. تجربه, وجود زیرساخت ها و امکانات لازم جهت تخلیه بار و ... جهت فعالیت در امر تخلیه بار ضروری است. البته با توجه به همکاری ما با تخلیه بارها در زمان فعلی این امکان فقط درصورت قطع همکاری با آنها و یا برای شهرها و مقاصد جدید میسر خواهد بود.
تماس با مسئول خط در تهران

برای تماس مستقیم با متصدیان خطوط می توانید با تلفن 02157431 تماس بگیرید تا اپراتور شما را به مسئول مربوطه وصل کند و یا از طریق صفحه نمایندگی ها در سایت شماره مستقیم فرد مورد نظر را جستجو کنید شماره تماس متصدیان